ענת גולן. צורפת עכשווית, מעצבת ויזמית

על המיזם – תכשיטיזם / Jewelrism

תכשיטיזם / Jewelrism (שלוחת ישראל, ירושלים) הינה תנועה השמה לה למטרה להתבונן במתרחש בחברה בכלל ובישראל בפרט, לקרוא את המציאות ולהגיב אליה באמצעות מדיום הצורפות העכשווית. התנועה תתמקד ביצירת תכשיטים עכשוויים, מקוריים ורלוונטיים לצורך הובלת שינוי חברתי ותודעתי ותפיץ אותם במרחב הציבורי והוירטואלי.  התנועה תיזום אירועים, תערוכות, סיורים והתערבויות נוספות במרחב הירושלמי על מנת לעודד שיתופי פעולה בין אוכלוסיות שונות, קידום מטרות חברתיות משותפות, יצירה חדשה פורצת דרך וקירוב לבבות בין האחר וביני. בעתיד, יוקם בית ספר לצורפות חברתית המושתת על ערכי התנועה.

" מערך שלם של אנשי צוות מקצועיים, מרצים מרתקים וקבוצת חמה ומגוונת של יוצרים, אשר נושאים כולם מטרה משותפת – שאצליח במיזם שלי! זכות ותענוג להשתתף בתכנית כזו. "

איך אפשר לעזור?
מה שחשוב - בית אורי צבי 🛋️

הזמנה לוואטסאפ

הצטרפו לקבוצת העדכונים​!
קבוצת וואטסאפ שנועדה לעדכונים מהמתרחש בבית אורי צבי באופן שוטף, קולות קוראים, אירועים וסדנאות. 

הצטרפו אלינו!

קול קורא לתוכנית "הכור"

'הכור' הוא מרחב חדש לצמיחה אמנותית, מעבדה לפיתוח חיבורים בין האמנות העכשווית ועולם הרוח והמסורת היהודית. בית עבור גברים ונשים, המבקשים להתמקצע ולשכלל את שפת האמנות החזותית יחד עם מתן ביטוי לעולמם הרוחני ולזהותם התרבותית. 'הכור' הוא נקודת מפגש עבור כל מי ששותף למסע הזה: סטודנטים לאמנות ואמנים פעילים, לומדי תורה ואנשי תרבות – המבקשים לשאוב השראה ולהשתתף בפיתוח השיחה אודות חיבור העכשווי אל המסורת, והאוניברסלי מנקודת המבט של המקומי.

אורות דולקים

הקראת שירה ובמה פתוחה בנושא 'צמיחה'

10.9, כ"ד אלול | 20:00

ערב של מילים ואותיות, סערה ושלווה, חיבוק והכלה. בהנחיית אילת בוטשטיין

הרשמה לליינאפ עד 1.9 למייל reinafshi@gmail.com

האירוע ישודר בשידור חי בדף הפייסבוק של בית אורי צבי וראי נפשי

האירוע בשיתוף ראי נפשי

פסטיבל קולנוע קול קורא - רצוא

מועד סגירת הגשה 20/09/2023

לפסטיבל קולנוע רצוא 2# מחפשים סרטים העוסקים בחיפוש הא-לוהי והנשגב בחיי היומיום.

הפסטיבל יערך בחודש נובמבר, בבית אורי צבי ובקמפוס הירושלמי לאומניות

התערוכה 'שברים'

חורבן. התנתקות. משפט. 
כ"ח תמוז-כ"ח אלול, 17.7-14.9

ח"י שנים ל"התנתקות" והנה במפתיע השֵד הכתום של הזיכרון שב ומזנק מן הבקבוק בימים סוערים אלה סביב השיח הציבורי על הרפורמה במערכת המשפט. התערוכה מרכזת לראשונה מבחר עבודות אמנות שנוצרו לאורך השנים וקשורות בנושא ההתנתקות, חלקן לא הוצגו מעולם, וכן יצירות מהירות של אמני התערוכה המגיבים לאירועי השעה סביב השבר הנוכחי.

העגלה שלי
העגלה ריקה

נראה שטרם בחרת מוצר.