%d7%94%d7%9e%d7%9b%d7%aa%d7%91%d7%94-a5

לכתוב לעוף

מנחה: אמרי פרל

הסדנה תתקיים לאורך 8 מפגשים בימי בין 20:00-22:30 ותחל ב-2.10.

עלות: 950 ש"ח

 

 

בסדנה נלמד איך לגשת לכתיבה גם כעבודה רוחנית. כניסיון מתמשך לחצוב ולגלות את מקורות ההשראה הפנימיים, מתוך הכרה בקשר ובחיבור המיוחד של כל אחד לנשגב, אותו הוא אמור לבטא בעולם.

הסדנה משלבת מקורות יהודיים שמקורם ברזי תורה, (הרב קוק, הרב חרל"פ ועוד) יחד עם טקסטים ספרותיים מסופרים ומשוררים שראו בכתיבתם יעוד/ביטוי לאמונה עליונה (זלדה, אורי צבי, ג.ר.ר טולקין, ועוד). הסדנה תעניק כלים מעשיים לחקירת העצמי, לגילוי מעיינות הנפש, לשמירת האותנטיות במעבר בין האור לכתב, לפיתוח יכולת הביטוי של עושר החוויה הפנימית דרך המילים, ועוד.

 

על המנחה:

אמרי פרל, יליד 83', נולד וגדל במושב בית זית שלמרגלות ירושלים. מאז ילדותו עסק בכתיבה, ונמשך לקריאה ועד היום ממשיך להתפתח בתחום ועוסק בעיקר בפרוזה, שירה והגות.

חלק משיריו זכו להלחנה וכעת הוא עומד להוציא לאור צמד סיפורים העוסקים בירושלים, בעבר ובעתיד. בימים אלו הוא שוקד על סיומו של ספר פנטזיה-רוחני ולמחייתו מצלם ועורך וידאו.

מימי נערותו דרש וחקר אחר הרוח ובמסעו עבר תחנות רבות שאחת העיקריות בהן הייתה הדרך הרוחנית של השבטים האינדיאנים של צפון אמריקה. מאז ששב אל מסורת אבותיו הוא מחפש דרכים חדשות להביע רוח ושורשים של מסורת עתיקה.

הוא הקים עמותה להסברת רוח ישראל ועידוד יצירה מקורית וניהל את ההוצאה לאור של הרב אורי שרקי.